Jelzés nélkül: Női porté, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Noi-porte-rezkarc-papir-paszpartuban-uvegezett-keretben-16-5x13-cm~II2005394
2005394
10237
352
Beschreibung: Jelzés nélkül: Női porté, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 16,5x13 cm.
: lászló_lili