Dési Huber István (1895.1944) - Kis ház a fák alatt. Rézkarc, papír, u... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Desi-Huber-Istvan-18951944-Kis-haz-a-fak-alatt-Rezkarc-papir-utolagos-szignoval-De~II2003725
2003725
10048
352
Beschreibung: Dési Huber István (1895.1944) - Kis ház a fák alatt. Rézkarc, papír, utólagos szignóval (Désiné), üvegezett keretben, 14×16 cm
: lászló_lili