Szabó Andor: "Lábam előtt mécses a te igéd." I-II. kötet. Naponkénti segítség az Ószövetség olvasásához. Bp.,1988, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.