17181.
352. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Zeki, Salih: Hikmet-i tabi'iye-i 'umumiyeden mebhas-i hararet-i harekiye, Isztambul, 1326 [1910], Matbaa-i Amire. Török nyelvű termodinamikai kézikönyv. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.