cca 1940 Erdészeti növénytan. II. hn, én.,nyn.,634 p. Kopottas félvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Bucher/Bucher-Jagd~2000008/cca-1940-Erdeszeti-novenytan-II-hn-en-nyn-634-p-Kopottas-felvaszon-kotesben-Stencilez~II2002163
2002163
17137
352
Books: Hunting
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: cca 1940 Erdészeti növénytan. II. hn, én.,nyn.,634 p. Kopottas félvászon-kötésben. Stencilezéssel sokszorosított erdőmérnöki jegyzet, (Sopron?)
: tánczos_gábor