Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historic... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/352/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~2000004/Katona-Tamas-szerk-A-korona-kilenc-evszazada-Bibliotheca-Historica-Bp-1979-Magyar-Helikon~II1951914
1951914
15810
352
Books: History
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
: tánczos_gábor