17011.
352. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
Magyar Művészeti Almanch és Színészeti lexikon. 1908. A "Magyar Színészeti Almanach" VIII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), 138+30+72 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a jegyzeteknél korabeli bejegyzésekkel.