17549.
352. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Somlyó György 2 műve: A Visztula sellője. Lengyelországi útinapló. Bp.,1954, Szépirodalmi. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. +Megíratlan könyvek. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.