4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Zsolnay virágmintás teás készlet, matricás, jelzett: 6 db csésze+alj, kanna (pótolt tetővel!), cukortartó tetővel, tejkiöntő, kis kopásokkal