Zsolnay pillangómintás porcelán ékszertartó doboz, kézzel festett, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Zsolnay-pillangomintas-porcelan-ekszertarto-doboz-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomok~II2000632
2000632
11124
351
Beschreibung: Zsolnay pillangómintás porcelán ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7×7x4 cm
: turóczi_márk