Férfi büszt palikás palack, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Ferfi-buszt-palikas-palack-kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-kopasnyomokkal-m28-cm~II1997055
1997055
11156
351
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Férfi büszt palikás palack, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m:28 cm
: lászló_lili