Bene Csilla (?-?): Láng. Festett üveg, jelzett, fa keretben, sérült, 8... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500008/Bene-Csilla-Lang-Festett-uveg-jelzett-fa-keretben-serult-80x80x80-cm~II1972659
1972659
11225
351
Glass-objects
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Bene Csilla (?-?): Láng. Festett üveg, jelzett, fa keretben, sérült, 80x80x80 cm.
: turóczi_márk