cca 1939 Baja, a M. Kir. Zrínyi Miklós 7. honvéd gyalogezred II. géppuskás százada, Burger bajai fényképész hidegpecséttel jelzett vintage fotója, 11,5x17,4 cm, karton 20x24,8 cm