Foto

Zahl der Lose: 473

cca 1930 Angelo (1894-1974): Női portré, matricával jelzett, aláírt vintage fotó, 22x16,5 cm, karton (sarka hiányos) 29x23 cm
12040.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1932 Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész vintage fényképe, aláírva, matricával jelzett, 22x16,2 cm, karton 29x21,3 cm
12041.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1968 Ágoston István, a néhai Magyar Ifjúság fotóriporterének 3 db vintage fotója, kettő pecséttel jelzett, 11x18 cm és 13x23 cm között
12042.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1968 Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész hagyatékából 2 db vintage fotó, jelzés nélkül, 23,5x8,5 cm és 24x9,5 cm
12043.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1975 Baricz Katalin: Körhintán, vintage fotóművészeti alkotás, albumlapra felragasztva, feliratozva, 24x18 cm + cca 1973 Baricz Katalin: Kőszeg, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 16x24 cm
12044.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1979 Balásy Pál (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából feliratozott vintage fotó (Súrlófényben), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 27,5x39,5 cm
12045.

Rufpreis:
1 600 HUF
1985 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Lepke, fotogram), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 30,5x30 cm
12046.

Rufpreis:
2 400 HUF
1993 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Halak és citrom), 15x27 cm, karton 30x40 cm
12047.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1940 Belházy Dezső három aláírt vintage fotóművészeti alkotása, 11x17 cm és 17x24 cm közötti méretekben + cca 1940 Belházy Dezső: Szőlős csendélet, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 16x23 cm
12048.

Rufpreis:
2 000 HUF
Berta Béla (1953-): Tavaszi táj, fotó, fotóművészeti alkotás, paszpartuban, üvegezett keretben, 25x39 cm.
12049.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1978 Bordács Ferenc: Pityerszer, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 16x24 cm
12050.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1975 Császár László: Pause, feliratozott, kasírozott vintage fotóművészeti alkotás, 26,5x39 cm
12051.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: