1922 Magyar Állami Bábaképző oklevele, aláírásokkal, okmánybélyeggel,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Dokument~500017/1922-Magyar-Allami-Babakepzo-oklevele-alairasokkal-okmanybelyeggel-vaszonra-kasirozva-~II2000258
2000258
11913
351
Documents
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: 1922 Magyar Állami Bábaképző oklevele, aláírásokkal, okmánybélyeggel, vászonra kasírozva + az 1922-ben végzett növendékek csoportképe (sérült)
: turóczi_márk