Klie jelzéssel: Erdőrészlet szarvassal. Olaj, vászon, fa keretben, kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500033/Klie-jelzessel-Erdoreszlet-szarvassal-Olaj-vaszon-fa-keretben-kopott-49x39-cm~II1998388
1998388
10093
351
Beschreibung: Klie jelzéssel: Erdőrészlet szarvassal. Olaj, vászon, fa keretben, kopott, 49x39 cm.
: turóczi_márk