Jelzés nélkül: Női arc. Pasztel, karton. cca 1930. 10x11 cm, aranyozot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500033/Jelzes-nelkul-Noi-arc-Pasztel-karton-cca-1930-10x11-cm-aranyozott-fa-keretben-28x29-cm~II1994920
1994920
10253
351
Beschreibung: Jelzés nélkül: Női arc. Pasztel, karton. cca 1930. 10x11 cm, aranyozott fa keretben. 28x29 cm
: lászló_lili