Hencze jelzéssel: Kompozíció: Olaj, farost, festék hibákkal vetemedéss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500033/Hencze-jelzessel-Kompozicio-Olaj-farost-festek-hibakkal-vetemedessel-keretben-80C39770-cm~II1975657
1975657
10079
351
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Hencze jelzéssel: Kompozíció: Olaj, farost, festék hibákkal vetemedéssel, keretben, 80×70 cm
: turóczi_márk