Borsos Miklós (1906-1990): Három királyok Rézkarc, papír, jelzett. Üd... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/351/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500033/Borsos-Miklos-1906-1990-Harom-kiralyok-Rezkarc-papir-jelzett-Udvozlolap-formatum-ben~II2000913
2000913
10038
351
Beschreibung: Borsos Miklós (1906-1990): Három királyok Rézkarc, papír, jelzett. Üdvőzlőlap formátum benne Borsos feleségének üdvözlő sorai. 8x14 cm
: ra