10510. 351. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
1 400 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Az én könyvem, ex libri, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5×9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : lászló_lili