15650.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Maróczy Géza: A kezdő sakkozó vezérkönyve, A haladó sakkozó vezérkönyve. Bp.,1941, Pantheon. Kiadói kopott félvászon-kötés, a bevezetésben aláhúzásokkal, laza, kissé sérült kötéssel.