15657.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Gelenczei Emil: 200 megnyitási sakkcsapda. 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.