15028.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.