Mikszáth Kálmán: A kis prímás. Történeti elbeszélés az ifjúság számára átdolgozva. Zádor István rajzaival. Bp., é. n., Révai. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben, jó állapotban.