Bücher: Jura

Zahl der Lose: 24

15705.

Rufpreis:
4 000 HUF
A magyar iparfelügyelet. Iparrendészet és munkásvédelem. Összeállították: Dr. Helle László, Dr. Egri Kálmán, Dr. Károlyi Károly, Dr. Bak Gábor. Bp.,1948, (Magyar Központi Híradó Rt.-ny.), 818 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés,kopott, foltos borítóval.
15706.

Rufpreis:
1 600 HUF
15707.

Rufpreis:
1 200 HUF
15708.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15709.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15710.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Ifj. Korsós Antal: Politikus jogászok. Bp.,2005, Helikon. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikálva Demszky Gábor politikusnak, volt budapesti főpolgármesternek.
15711.

Rufpreis:
1 000 HUF
15712.

Rufpreis:
1 600 HUF
15713.

Rufpreis:
6 000 HUF
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. I. kötet: 1000-1873-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kis kopásnyomokkal.
15714.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
1888-1895 évi törvényczikkek. (Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici). Bp., 1912 Franklin. Félbőr kötésben
15715.

Rufpreis:
1 200 HUF
15716.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: