Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 15

Jossi Sterns Jerusalem. Dave Foster szövegével. Jeruzsálem,1980,Keter. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Jossi Stern (1923-1992) által dedikált.
17072.

Jossi Stern's Jerusalem. Dave Foster szövegével. Jeruzsálem,1980,Keter. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Jossi Stern (1923-1992) által dedikált.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Ford, Henry: A nemzetközi zsidó I-II. California, Sommerset Publications. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17073.

Rufpreis:
4 000 HUF
17074.

Rufpreis:
2 000 HUF
The Diaspora Haggadah. Magyar átírással ellátott Pészách Hágádá. Slomo Katz rajzaival. Tel-Aviv,é.n,Yaniv Pealim-Tsurot Chen. Kiadói papírkötés.   Ez a különkiadás ajándék a magyar zsidóság részére a Joint fennállásának 75. évfordulója alkalmából.
17075.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
17076.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kol Jehuda. Héber ábécé és olvasókönyv. Bp.,2000,Makkabi. Kiadói papírkötés.
17077.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
A Peszach Hagada. Izrael Egyiptomból való kivonulásának elbeszélése. Pészách-ünnep első két estéjére. Tel-Aviv, é.n., Sinai. Kiadói papírkötés.
17078.

A Peszach Hagada. Izrael Egyiptomból való kivonulásának elbeszélése. Pészách-ünnep első két estéjére. Tel-Aviv, é.n., "Sinai". Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
1 800 HUF
Imádságos könyv a tanuló ifjúság és a nagy közönség számára. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Dr. Pollák Miksa. Izráel istentisztelete. Tel-Aviv, é.n., Sinai. Kiadói kemény-kötésben.
17079.

Imádságos könyv a tanuló ifjúság és a nagy közönség számára. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Dr. Pollák Miksa. Izráel istentisztelete. Tel-Aviv, é.n., "Sinai." Kiadói kemény-kötésben.

Rufpreis:
2 000 HUF
17080.

Rufpreis:
1 200 HUF
Venetianer Lajos: A magyar zsidóság története. Különös tekintettel gazdasági és művelődési fejlődésére a XIX. században. Az előszót írta Raj Tamás. Tudománytár. Bp.,1986, Könyvértékesítő Vállalat, 490+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17081.

Rufpreis:
1 600 HUF
17082.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp.,1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói papírkötés. Reprint!
17083.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: