Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 34

1934 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXII. évf. 1-36 sz. 1934-es teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1934, Nimród, IV+592 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
16880.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
19
Szederjei, Ákos-Sartorius, Otto: Die Goldmedaillenhirsche Ungarns. A borító rajza Lukáts Kató munkája. Bp,1960, Terra, 459 p. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér fotó anyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban./  Szederjei, Ákos-Sartorius, Otto: Die Goldmedaillenhirsche Ungarns. The illustration of the paper cover by Kató Lukáts. Bp., 1960, Terra, 459 p. In German language. With black and white photos. Linen-binding, in little bit raunchy paper cover.
16881.

Rufpreis:
6 000 HUF
16882.

Rufpreis:
6 000 HUF
16883.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Csathó Kálmán: Vadászzsákmány. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16884.

Rufpreis:
5 000 HUF
16885.

Rufpreis:
1 600 HUF
16886.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16887.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes vadászati könyvek, 9 db:   Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.  Jékely Endre: Nagyvadak-közelről. Vál., ford. és a bevezetőt írta: - -. A rajzokat Teleky-Vámossy Árpád és Z. Szabó János készítették. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés.  Véber Károly (szerk.): Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.  Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas. Kiadói papírkötés.  C. W. Thurlow Craig: Shooters Delight. London, 1952, Hutchinsons. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.  Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Széchényi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.  B. Traven: Híd a dzsungelben. Fordította: Terényi István. Bp.,1958, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.  Dr. Gottfried Amann: Pilze des Waldes. Radebeul-Berlin, én., Neumann. Német nyelven. Színes táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik táblán kis sérüléssel.
16888.

Vegyes vadászati könyvek, 9 db: Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Jékely Endre: Nagyvadak-közelről. Vál., ford. és a bevezetőt írta: - -. A rajzokat Teleky-Vámossy Árpád és Z. Szabó János készítették. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés. Véber Károly (szerk.): Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas. Kiadói papírkötés. C. W. Thurlow Craig: Shooter's Delight. London, 1952, Hutchinson's. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Széchényi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. B. Traven: Híd a dzsungelben. Fordította: Terényi István. Bp.,1958, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Dr. Gottfried Amann: Pilze des Waldes. Radebeul-Berlin, én., Neumann. Német nyelven. Színes táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik táblán kis sérüléssel.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16896.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes horgászattal kapcsolatos könyvtétel, 7 db: Horgászpraktikák (Ferenczy Dénes: Nyiltvizi pontyozás, Örley Dénes: A horgászbot, Pintér Károly: Halhatározó), Frühwald Ferenc: Gilisztatenyésztés, Horgász kalendárium 1992, 1993, Horgászbottal a Csepel-sziget körül. Különféle kiadásban, változó állapotban, a Horgászbottal a Csepel-sziget körül c. kötetből a lapok kijárnak.
16897.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 4 db:   Afrikai vadászemlékek. Válogatás Kittenberger Kálmán és dr. Mészáros Kálmán írásaiból. (1970, Gondolat.);   Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. (1955, Ifjúsági.);  Molnár Gábor: Holdárnyékban az őserdő. (1967, Szépirodalmi.);  Pierre Berton: Aranyláz Alaszkában. (1974, Gondolat.);   Különféle kötésben, változó állapotban, a papír védőborítók szakadozottak, az egyik borítója kopott.
16898.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: