Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 54

16825.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Ignácz Sándor: Méhészet. Gyakorlati tanácsadó kezdő és előrehaladott méhészek számára. Bp.,(1939), Athenaeum. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült
16826.

Rufpreis:
3 000 HUF
Gazdasági állattan. Egyetemi mezőgazdasági hallgatók számára. Összeáll.: Urbányi Jenő. Dr. Schilberszky Károly. Bp.,1926, Egyetemi Mezőgazdasági Hallgatók Egyesülete, 220 p. Kiadói papírkötésben, foltos, szakadt borítóval, néhány felvágatlan lappal.
16827.

Rufpreis:
2 000 HUF
1941 A Helvéciai Szőlősgazdák és Gazdák Köre háromévi munkásságáról. Évkönyv. II. kötet. 1938. május 25-től 1941. június 1-ig. Összeáll.: Gerencsér József. Kecskemét, (1941), Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt., 16 p. Papírkötésben, a sarkán apró hiánnyal.
16828.

Rufpreis:
1 000 HUF
A magyar vendéglátóipar története. I. kötet. A honfoglalás századától az 1848/49. szabadságharcig. Szerk.: Ballai Károly. Bp., 1988, ÁKV. Több kötete nem jelent meg! Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint kiadás.
16829.

Rufpreis:
1 600 HUF
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16830.

Rufpreis:
2 400 HUF
Növényvédelem és kertészet könyvtára 5 kötete (V.,IX.,XVIII.,XXI.,XI.):  Horn János: Törpe gyümölcsfák és alakfák.; Horn János: Alma metszése.; Horn János: Ribiszke, köszméte, málna, szamóca termesztése.; Horn János: Kajszi- cseresznye és megy termesztése.; Horn János: Szilva termesztése.; Bp.,1935-1939, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.),70+2+72+59+5+60+4+62+2 p. Kiadói papírkötés, változó állapotban, az egyik gerincén hiánnyal, az egyik borítója szakadozott, a hátsó borító részben elvált a kötésétől, az egyik lapszélein folttal.
16831.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Saary Ákos: A szőlőtőke helyes metszése és annak okszerű nyári kezelése a szőlősgazdák és a szőlőműveléssel foglalkozók részére. Második átdolgozott és bővített kiadás.  Kaposvár,1906.Hagelmann 93 l.(illusztációkkal) + 4p reklámok. Kötés nélkül. fedőlapok enyhén sérültek.
16832.

Rufpreis:
4 000 HUF
9
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16833.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
16834.

Rufpreis:
2 400 HUF
16835.

Rufpreis:
1 200 HUF
Növényvédelem és kertészet könyvtára 2 kötete (III.,VI.) szőlészet témában: Dr. Sántha László: Szőlő kártevői.; S. Bíró Géza: Szőlő metszése és mívelési módjai.; Bp.,1934-1935, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 64+6+61+3 p. Kiadói papírkötés, az egyik gerincen kis szakadással.
16836.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: