16651.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Die Graphischen Künste. Redigirt von Dr. Oskar Berggruen. I. Jahrgang. Wien, 1879, Vervielfältigende Kunst, 4+112+62+1p.+11 t. Számos egészoldalas, és szövegközti illusztrációval, metszetekkel, különféle nyomótechnikákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.