17305.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Verne Gyula: Sándor Mátyás. Fordította: Huszár Imre. Bp.,1917, Franklin. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.