17263.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Széchényi György - Töttösy Ernő: Ítélet földje. München, Amerikai Magyar Kiadó. Töttösy Ernő által DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kissé kopottas állapotban.