11189. 350. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
33
0 HUF
Zsolnay eozin mázas vadászmotívumos névjegykártya tartó, jelzett, apró kopásokkal, máz alatti hajszálrepedésekkel, 16,5×11,5 cm