Mitterteich hagyma mintás süteményes és teáskészlet, levonóképes, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~7/Mitterteich-hagyma-mintas-sutemenyes-es-teaskeszlet-levonokepes-jelzett-apro-kopasnyomo~II1990584
1990584
11224
350
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Mitterteich hagyma mintás süteményes és teáskészlet, levonóképes, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen: 20 db
: tánczos_gábor