Jelzett japán "Satsuma" mokkás csésze és alj párban, kézzel festett, a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~7/Jelzett-japan-Satsuma-mokkas-csesze-es-alj-parban-kezzel-festett-apro-kopasnyomokkal-na~II1956590
1956590
11261
350
Beschreibung: Jelzett japán "Satsuma" mokkás csésze és alj párban, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, nagyon apró csorbával
: turóczi_márk