Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~7/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-mintaval-diszitett-porcelan-vaza-matricas-apro-ko~II1988329
1988329
11201
350
11000
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 30,5 cm
: tánczos_gábor