Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 8x5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~7/Herendi-rozsa-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-8x5-cm~II1992539
1992539
11167
350
Beschreibung: Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 8x5 cm
: turóczi_márk