11169. 350. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 600 HUF
0 HUF
Herendi Apponyi mintás kis hamutálka és mini váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 8,5×5,5 cm, m: 6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : lászló_lili