1 000 HUF
Vegyes fotó tétel, db, főleg portré fotók, közte Nagykároly, Huszthy Zoltán (1 db), Eperjes, Schvarz Adolf (1 db), valamint egy kartonra ragasztott fénnyomatú portré, keményhátú fotók, változó állapotban, közte kopottak, és sérültek is, 16,5x10,5 cm és 10,5x6,5 cm közötti méretben.