cca 1840 Róma litográfia. Benoist jelzéssel. Üevegezett keretben. 32x2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~55/cca-1840-Roma-litografia-Benoist-jelzessel-Uevegezett-keretben-32x24-cm~II1988637
1988637
11020
350
Engravings
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: cca 1840 Róma litográfia. Benoist jelzéssel. Üevegezett keretben. 32x24 cm
: turóczi_márk