11000.
350. Gelaufene Fernauktion
Stich
120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.