Bücher: Technik

Zahl der Lose: 40

17238.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17239.

Rufpreis:
8 000 HUF
Bőrfeldolgozó ipari kézikönyv. Szerk.: Dr. Beke János. Bp.,1978, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, néhány lap szélén folttal, ajándékozási sorokkal. Megjelent 2550 példányban.
17240.

Rufpreis:
5 000 HUF
17241.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17242.

Rufpreis:
5 000 HUF
Hütte Des Ingenieurs Taschnebuch I-III. kötet. Bp.,1915, Wilhelm Ernst & Sohn. Német nyelven. 22. kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az első kötet gerincén sérüléssel.
17243.

"Hütte" Des Ingenieurs Taschnebuch I-III. kötet. Bp.,1915, Wilhelm Ernst & Sohn. Német nyelven. 22. kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az első kötet gerincén sérüléssel.

Rufpreis:
2 000 HUF
Heckenast Gusztáv: A magyarországi vaskohászat története a korai középkorban. Bp., 1968. Akadémiai. Egészvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval.
17244.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Czagány Lajos: Bútorasztalos és díszítő munkák. 2. kiadás. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó. Ábrákkal és képekkel illusztrált.
17245.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Ing. Hans Katz: Der Flugmotor. Teil. I. Bauteile und Baumuster. Luftfahrt-Lehrbücherei. Berlin, 1942, Dr. M. Matthiesen&Co., 324 p.+IX t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal a borítón és a gerincen.
17246.

Rufpreis:
1 000 HUF
17247.

Rufpreis:
1 800 HUF
Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1899, Wilhelm Ernst&Sohn. 17. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, gerinccel, az első kötet gerincén kis sérüléssel.
17248.

Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1899, Wilhelm Ernst&Sohn. 17. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, gerinccel, az első kötet gerincén kis sérüléssel.

Rufpreis:
3 000 HUF
A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A Térképészeti közlöny 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói szakadt, kissé foltos papírkötésben.
17249.

A légi fénykép. Összeáll.: Szüts Lajos. A "Térképészeti közlöny" 4. sz. különfüzete. Bp.,1931, M. Kir. Állami Térképészet, 51+1 p. Szövegközti ábrákkal és fekete-fehér fotókkal. Kiadói szakadt, kissé foltos papírkötésben.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF