15648.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.