15663.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
1933 Magyar Sakkvilág. XVIII. évf. 1-12 sz.+Rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 1-164;189-332 p.+2 t.+1. szt. lev.+165-188 p.+23 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. A rendkívüli számot a végére kötötték be. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.