Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint. Fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.