Lonovics József: Népszerű egyházi archeologia vagyis a katholikus ünnepek, szentségek, ünnepélyek s szertartások értelmezése...3. köt. Ünnepélyek s hirdetések. Bécs, 1857 Sommer Lipót. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel