Bücher: Religion

Zahl der Lose: 49

Real-Encyclopädie für Bibel und Talmud. I. Von A-Eidesformel. Szerk.: Dr. Jacob Hamburger. Strelitz, 1866, Szerzői kiadás, 278 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, két kijáró lappal.
17345.

Rufpreis:
1 600 HUF
Rácz Béla: Vallásoktatás és jellemképzés. Dedikált! Bp., 1934. Bethlen Irodalmi Intézet + hozzá a szerző egy saját kézzel írt levele. Papíborítékban
17346.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mi úgymond mennyei polgárok vagyunk. Válogatás a magyar protestantizmus történeti emlékeiből a Magyar Nemzeti Levéltárban. Bp., 2018. Angol magyar kétnyelvű kiadvány. 163p.
17347.

Rufpreis:
3 000 HUF
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban, jó állapotban.
17348.

Rufpreis:
1 800 HUF
Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint. Fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
17349.

Rufpreis:
1 800 HUF
Giovanni Papini: Góg. Fordította: Nyisztor Zoltán. Vigilia-könyvek. Bp.,(1934),Vigilia, (Pallas-ny.), 296 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17350.

Rufpreis:
2 000 HUF
17351.

Rufpreis:
800 HUF
17352.

Rufpreis:
800 HUF
Prohászka Ottokár: A háború lelke. Bp., 1915, Élet, 206+2 p. Második kiadás. Korabeli átkötött szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, (Esztergom) Buzárovits G.-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
17353.

Rufpreis:
2 000 HUF
Cser László: Himnusz a kereszten. Torma Kálmán S. J. élete. Endrődy László előszavával. Bp.,1944, Veritas. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. + Torma Kálmán S. J. ruhájából cetlivel.
17354.

Rufpreis:
1 000 HUF
17355.

Rufpreis:
1 000 HUF
17356.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF