15011.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
Ungarn - Magyarország. A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerk.: Kain Albert. Bp., 1909., Erdélyi. Német nyelven. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, laza fűzéssel.