15509.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Fordította: F. Rétay Margit. Bp., é. n., Franklin-Társulat, 168+4 p.+18 t.(Fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, a gerincen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.