15129.
350. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Fordította: Gál Andor. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.