Tétel

Rufpreis:

28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD

Beschreibung:

Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. I. és II. kötet. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Részben Vágó Bertalan a M.Á.V. fényképésze. A kereskedelemügyi m. kir. ministerium pártfogása mellett, a m. kir. államvasutak és az ezredéves országos kiállítás igazgatóságának megbízásából és közreműködésével kiadja Laurencic Gyula. Szerkesztik: Piványi Ernő a magyar és német, Timár Szaniszló a magyar, Palóczy Lipót a német, Fouquau Henrik a francia, Steiner Gyula és Vidéky László az angol szöveget. [Magyar, német, angol és francia nyelven.] Bp., 1896. Kunossy Vilmos és Fia, 210+2, 96 p. Mind a két kötet rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomásos kiadói haránt alakú egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet gerincén kis sérüléssel, javított kötéssel, néhány foltos lappal, egy lapon (I. kötet, 65/66.) szakadással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk